Каталог фірм та установ твого міста




Мобільне поповнення за Webmoney!

На правах реклами:
Місце Вашої реклами. Калуш Калуш 107.4 FM Місце Вашої реклами. Калуш Місце Вашої реклами. Калуш
Пошук по сайті:

Розклад руху автобусів Калуського АТП


Прибуття на АС Назва маршруту Відправлення з АС Прибуття в кінцевий пункт
5.50Калуш - Кам'янець-Подільський5.5512.05
6.05Калуш - Чернівці6.1010.40
6.40Калуш - Тимерівці6.458.00
6.45Калуш - Тернопіль (ч/з Галич)6.5011.00
11.40Калуш - Тернопіль14.4019.40
7.45Калуш - Івано-Франківськ7.508.35
13.10Калуш - Івано-Франківськ13.1514.00
16.35Калуш - Івано-Франківськ16.4517.30
19.05Калуш - Івано-Франківськ19.1019.55
15.35Калуш - Одеса15.459.00
18.50Калуш - Київ19.008.30
5.55Калуш - Камінь6.007.00
9.50Калуш - Камінь10.2011.20
12.50Калуш - Камінь13.0014.00
17.55Калуш - Камінь18.0019.00
14.15Калуш - Кути14.20 -
6.50Рожнятів - Івано-Франківськ6.557.40
7.15Рожнятів - Івано-Франківськ7.188.00
8.40Рожнятів - Івано-Франківськ8.439.25
10.05Рожнятів - Івано-Франківськ10.0810.50
10.35Рожнятів - Івано-Франківськ10.3811.20
12.40Рожнятів - Івано-Франківськ12.4413.25
15.20Рожнятів - Івано-Франківськ15.2516.00
16.50Рожнятів - Івано-Франківськ16.5817.40
7.15Верхня - Івано-Франківськ7.258.05
10.10Верхня - Івано-Франківськ10.1510.55
14.30Верхня - Івано-Франківськ14.3515.15
17.15Верхня - Івано-Франківськ17.2018.00
7.30Львів - Івано-Франківськ7.358.20
8.00Львів - Івано-Франківськ8.058.45
8.45Львів - Івано-Франківськ8.509.30
7.40Петранка - Івано-Франківськ7.458.30
14.40Петранка - Івано-Франківськ14.4515.25
7.20Гериня - Івано-Франківськ7.258.00
11.45Гериня - Івано-Франківськ11.5012.30
17.20Гериня - Івано-Франківськ17.3518.15
8.10Долина - Івано-Франківськ8.159.00
9.50Долина - Івано-Франківськ10.0010.40
10.25Долина - Івано-Франківськ10.3011.10
11.30Долина - Івано-Франківськ11.3512.15
12.20Долина - Івано-Франківськ12.3013.10
14.20Долина - Івано-Франківськ14.2515.05
14.25Долина - Івано-Франківськ14.3015.10
16.10Долина - Івано-Франківськ16.2017.00
16.25Долина - Івано-Франківськ16.3517.15
18.05Долина - Івано-Франківськ18.1018.50
18.30Долина - Івано-Франківськ18.3519.15
19.00Долина - Івано-Франківськ19.0519.45
20.15Долина - Івано-Франківськ20.2021.00
15.10Долина - Київ (ч/з день)15.206.00
8.20Липовиця - Івано-Франківськ8.259.05
8.55Липовиця - Івано-Франківськ8.589.40
13.45Липовиця - Івано-Франківськ13.4814.30
9.40Трускавець - Коломия9.4512.30
10.50Пациків - Івано-Франківськ11.0011.40
19.30Пациків - Івано-Франківськ19.3520.15
11.10Самбір - Надвірна11.1512.05
11.50Трускавець - Кам'янець-Подільський12.0019.50
14.30Трускавець - Чернівці14.4019.40
12.30Вигода - Івано-Франківськ12.4013.20
17.35Вигода - Івано-Франківськ17.4018.20
8.30Княжолука - Івано-Франківськ8.359.15
15.50Княжолука - Івано-Франківськ16.0016.40
13.45Болехів - Івано-Франківськ13.5014.30
19.45Болехів - Івано-Франківськ19.5020.30
15.50Львів - Яремча15.5518.20
16.00Львів - Вижниця16.1020.30
17.20Ужгород - Івано-Франківськ17.2518.05
19.20Ужгород - Івано-Франківськ19.2520.05
18.40Трускавець - Івано-Франківськ18.4519.25
19.05Львів - Богородчани19.1020.30
19.30Львів - Городенка19.3522.00
19.30Трускавець - Чортків19.4023.20
Долинський напрямок
Прибуття на АС Назва маршруту Відправлення з АС Прибуття в кінцевий пункт
6.40Івано-Франківськ - Трускавець6.4510.00
7.15Івано-Франківськ - Трускавець7.2010.40
9.25Івано-Франківськ - Трускавець9.3012.30
7.50Івано-Франківськ - Долина8.008.40
8.30Івано-Франківськ - Долина8.359.15
9.00Івано-Франківськ - Долина9.059.45
9.25Івано-Франківськ - Долина9.3012.30
10.10Івано-Франківськ - Долина10.1510.50
11.30Івано-Франківськ - Долина11.4012.20
12.30Івано-Франківськ - Долина12.3513.15
13.20Івано-Франківськ - Долина13.2514.05
14.00Івано-Франківськ - Долина14.0514.40
14.25Івано-Франківськ - Долина14.3015.10
16.10Івано-Франківськ - Долина16.1516.50
16.30Івано-Франківськ - Долина16.3517.15
17.00Івано-Франківськ - Долина17.0517.45
17.45Івано-Франківськ - Долина17.5018.30
18.10Івано-Франківськ - Долина18.1518.50
18.50Івано-Франківськ - Долина18.5519.30
8.05Івано-Франківськ - Пациків8.109.35
15.50Івано-Франківськ - Пациків15.5517.00
8.40Калуш - Долина8.459.30
11.10Калуш - Долина11.1511.50
13.50Калуш - Долина13.5514.30
16.15Калуш - Долина16.2517.05
18.50Калуш - Долина18.5519.30
13.45Коломия - Трускавець14.0017.00
11.55Городенка - Львів11.5515.30
12.20Чортків - Трускавець12.3015.25
13.20Калуш - Сокаль15.4022.00
15.00Кам'янець-Подільський - Трускавець15.0518.10
9.35Івано-Франківськ - Вигода9.40 -
14.45Івано-Франківськ - Вигода14.50 -
9.45Івано-Франківськ - Гериня9.5010.30
15.00Івано-Франківськ - Гериня15.0516.05
20.45Івано-Франківськ - Гериня20.5021.40
7.30Івано-Франківськ - Львів7.3511.25
8.45Івано-Франківськ - Львів8.5012.40
9.50Івано-Франківськ - Львів9.5513.40
11.30Івано-Франківськ - Львів11.3515.00
7.40Івано-Франківськ - Ужгород7.4514.50
10.20Івано-Франківськ - Ужгород10.2517.30
12.20Івано-Франківськ - Ужгород12.2518.30
15.10Івано-Франківськ - Ужгород (по парн. числ.)15.1521.20
10.30Івано-Франківськ - Болехів11.3018.30
17.20Івано-Франківськ - Болехів17.2518.20
10.20Тернопіль - Долина10.5011.30
10.50Івано-Франківськ - Княжолука10.5511.50
19.15Івано-Франківськ - Княжолука19.2020.20
12.40Івано-Франківськ - Львів12.4516.00
19.30Івано-Франківськ - Львів19.3520.10
20.45Івано-Франківськ - Львів20.5523.55
11.45Городенка - Львів11.5515.20
16.25Чернівці - Трускавець16.3020.00
16.40Вижниця - Львів16.4520.30
18.00Надвірна - Самбір18.0522.00
Рожнятівський напрямок
(станом на 1 січня 2009 року)
Прибуття на АС Назва маршруту Відправлення з АС Прибуття в кінцевий пункт
16.15Калуш - Князівка16.2018.30
6.40Калуш - Погорілець6.457.30
9.30Калуш - Погорілець9.3510.45
13.40Калуш - Погорілець13.4514.45
16.40Калуш - Погорілець16.4518.45
7.10Івано-Франківськ - Перегінськ (ч/з Богородчани)7.1510.20
7.20Івано-Франківськ - Рожнятів7.308.05
8.55Івано-Франківськ - Рожнятів9.009.40
9.25Івано-Франківськ - Рожнятів9.3010.10
13.50Івано-Франківськ - Рожнятів14.0014.40
15.35Івано-Франківськ - Рожнятів15.4016.20
17.40Івано-Франківськ - Рожнятів17.4518.40
6.35Слобода - Рівнянська6.407.40
9.30Слобода - Рівнянська9.3510.40
11.40Слобода - Рівнянська11.4312.45
16.45Слобода - Рівнянська16.5018.00
6.15Калуш - Сваричів6.207.10
10.15Калуш - Сваричів10.4511.35
14.45Калуш - Сваричів14.5015.40
16.45Калуш - Сваричів16.5017.40
10.40Івано-Франківськ - Липовиця10.4512.00
16.15Івано-Франківськ - Липовиця16.2018.00
5.50Калуш - Липовиця6.008.00
12.20Калуш - Липовиця12.2518.00
18.20Калуш - Липовиця18.3520.20
8.05Калуш - Осмолода8.109.40
11.00Калуш - Осмолода11.0512.30
14.25Калуш - Осмолода14.3016.00
18.10Калуш - Осмолода18.1519.40
11.15Івано-Франківськ - Рожнятів (ч/з Сваричів)11.2012.00
18.20Івано-Франківськ - Рожнятів (ч/з Сваричів)18.3019.10
12.20Івано-Франківськ - Петранка12.2513.30
16.45Івано-Франківськ - Петранка16.5018.15
8.35Калуш - Лицівка8.409.40
13.05Калуш - Лицівка13.1014.10
16.35Калуш - Лицівка16.4017.40
15.10Калуш - Ілемня15.1516.40
17.50Калуш - Грабів18.0019.20
19.20Львів - Ясень19.2520.40
Жидачівський напрямок
Прибуття на АС Назва маршруту Відправлення з АС Прибуття в кінцевий пункт
6.10Калуш - Львів (ч/з Жидачів)6.159.30
7.10Калуш - Львів (ч/з Жидачів)7.1510.30
9.10Калуш - Львів (ч/з Жидачів)10.1013.10
14.00Калуш - Львів (ч/з Жидачів)14.1017.10
15.00Калуш - Львів (ч/з Жидачів)15.0518.05
17.10Калуш - Львів (ч/з Жидачів)18.0021.00
7.50Ясень - Львів8.0011.00
9.35Богородчани - Львів9.4012.40
11.20Івано-Франківськ - Львів11.2514.10
16.10Івано-Франківськ - Львів16.1519.20
9.20Івано-Франківськ - Верхня9.259.55
12.50Івано-Франківськ - Верхня12.5513.25
16.30Івано-Франківськ - Верхня16.3517.05
12.50Коломия - Львів13.0016.00
Войнилівський напрямок
Прибуття на АС Назва маршруту Відправлення з АС Прибуття в кінцевий пункт
6.25Калуш - Рогатин6.308.00
8.20Калуш - Рогатин8.3010.00
11.00Калуш - Рогатин11.0512.45
12.10Калуш - Рогатин12.2014.00
14.10Калуш - Рогатин14.2016.00
15.25Калуш - Рогатин15.3517.10
18.30Калуш - Рогатин18.3520.10
7.15Калуш - Тернопіль (ч/з Галич)7.2011.00
10.20Долина - Тернопіль (ч/з Галич)10.3014.30
15.50Долина - Тернопіль (ч/з Галич)16.0520.00

Каталог фірм та установ | Візитівка міста | Герб та прапор | Статут | Історія міста | Мер міста | Міста-партнери | Телефонний довідник | Карта міста | Карта району | Розклад руху поїздів
Розклад руху автобусів | Поштові індекси | Телефонні коди | Інтернет-радіо | Комунальне господарство Калуша | ТВ-програма | Форум Калуша | Жіноча консультація